تضمین بهترین قیمت

 

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در دما بَر با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است.

 

مناسب ترین قیمت چه شرایطی دارد؟

۱٫ مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

۲٫ کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در دما بَر اصل هستند.

۳٫ گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

۴٫ با توجه به رسمی بودن فاکتورهای دما بَر، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

۵٫ لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: دما بَر همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

۶٫ یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

۷٫ فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

۸٫ کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به دما بَر، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

۹٫ از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت دما بَر به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

۱۰٫ با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت دما بَر، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.